Przejdź do treści
Strona główna » Hebrajski biblijny online

Hebrajski biblijny online

📖 Hebrajski biblijny od zera – termin do ustalenia

Termin grupy biblijnej początkującej dostosujemy do możliwości czasowych zainteresowanych.

📖📖 Hebrajski biblijny – wyższe poziomy
– niedziela 19:00
– poniedziałek 17:00
– czwartek 10:00

Zapraszamy na wyjątkowe grupowe kursy – hebrajski biblijny online! Czy Twoim marzeniem jest czytanie Biblii w jej oryginalnej formie? A może pragniesz poznać kulturę żydowską poprzez jej religijne teksty?

Zgłoszenia są przyjmowane na maila: kursy@klubhebrajski.pl

Kursy Dostępne na Wszystkich Poziomach

  • Dla Początkujących: Oferujemy wprowadzenie do podstaw języka, naukę alfabetu, czytania i podstawowej gramatyki, oraz wprowadzenie do kontekstu kulturowego.
  • Wyższe Poziomy: Skupiamy się na czytaniu wybranych tekstów biblijnych i analizie z odniesieniem do kontekstu historyczno-kulturowego, wraz z poszerzeniem wiedzy gramatyczno-językowej.
  • Jeśli już znasz trochę hebrajski współczesny, możesz umówić się na darmową konsultację. Ustalimy dalszy plan działania!
  • Oprócz zajęć grupowych, zapraszamy też na zajęcia indywidualne.
hebrajski biblijny online

Początkujący

Wprowadzenie do języka hebrajskiego.
Nauka alfabetu i czytania. Podstawowa gramatyka.
Wprowadzenie do kontekstu kulturowego.

Cena w grupie: 45zł za 60 min
Darmowa konsultacja
Materiały w cenie

Wyższe poziomy

Czytanie wybranych tekstów biblijnych. Analiza z odniesieniem do kontekstu historyczno-kulturowego.
Pogłębianie znajomości konstrukcji gramatycznych.

Cena w grupie: 45zł za 60 min
Darmowa konsultacja
Materiały w cenie

Kurs tematyczny

Historia i teksty tradycyjnej kultury żydowskiej (zależnie od potrzeb, np. rozkodowywanie napisów, rozumienie modlitw i tekstów religijnych, w tym kabalistycznych).

Cena w grupie: 45zł za 60 min
Darmowa konsultacja
Materiały w cenie

Hebrajski biblijny – dlaczego warto?

Oferujemy kompleksowe kursy, które pozwolą Ci:

  1. Czytać Biblię w Oryginale: Odkryj piękno i głębię oryginalnego tekstu biblijnego, zrozum jego subtelności i niuanse, które często gubią się w tłumaczeniach.
  2. Zrozumieć Kulturę Żydowską: Hebrajski biblijny to klucz do zgłębienia bogatej historii i tradycji żydowskiej. Nasze kursy oferują wgląd w jej religijne teksty, modlitwy i praktyki.
  3. Odkryć Powiązania Słowne: Zrozumienie powiązań między różnymi słowami w tekście biblijnym pozwoli Ci lepiej zrozumieć kluczowe koncepcje i motywy w kulturze żydowskiej.

Zgłoszenia są przyjmowane na maila: 
kursy@klubhebrajski.pl

Kto prowadzi zajęcia?

Lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych. Hebrajskiego uczył się w samym Izraelu, gdzie otrzymał certyfikat językowy poświadczający zaawansowaną znajomość tego języka. Oprócz tego, z wykształcenia jest judaistą, dzięki czemu jest dogłębnie obeznany z kulturą i religią żydowską, w tym z tekstami religijnymi. Ma na koncie tłumaczenia i teksty naukowe na temat wątków hebraistyczno-judaistycznych. Autor wpisów o języku hebrajskim na portal Językowa Siłka oraz współtwórca portalu O języku.

Jeśli chcecie posłuchać, jak nasz lektor edukuje o kulturze żydowskiej na social mediach, zajrzyjcie na naszego TikTokaInstagrama lub Facebooka. Znajdziecie tam mnóstwo filmów i treści edukacyjnych! 🙂

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Od kilku lat uczymy języka hebrajskiego i edukujemy na temat kultury żydowskiej. Potrafimy tłumaczyć gramatykę i ośmielać kursantów do mówienia. Nasze metody nauczania wynikają z doskonałej znajomości języka, kultury i metodyki uczenia języków.

Obserwuj nas na naszych social mediach: InstagramFacebook.

Chcesz być na bieżąco?
Zapis się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o kursach i nowych materiałach!
hebrajski biblijny