Przejdź do treści

Lektor i tłumacz hebrajskiego

Lektor z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych. Hebrajskiego uczył się w samym Izraelu, gdzie otrzymał certyfikat językowy poświadczający zaawansowaną znajomość tego języka. Oprócz tego, z wykształcenia jest judaistą, dzięki czemu jest dogłębnie obeznany z kulturą i religią żydowską, w tym z tekstami religijnymi. Ma na koncie tłumaczenia i teksty naukowe na temat wątków hebraistyczno-judaistycznych.

Autor wpisów o języku hebrajskim na portal Językowa Siłka oraz współtwórca portalu O języku.

Jeśli chcecie posłuchać, jak nasz lektor edukuje o kulturze żydowskiej na social mediach, zajrzyjcie na naszego TikTokaInstagrama lub Facebooka. Znajdziecie tam mnóstwo filmów i treści edukacyjnych! 🙂

Zapraszamy do kontaktu mailowego: klub.hebrajski.edu@gmail.com

lektor hebrajski tłumacz hebrajskiego

Paweł, lektor i tłumacz hebrajskiego

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Od kilku lat uczymy języka hebrajskiego i edukujemy na temat kultury żydowskiej. Potrafimy tłumaczyć gramatykę i ośmielać kursantów do mówienia. Nasze metody nauczania wynikają z doskonałej znajomości języka, kultury i metodyki uczenia języków. Współpracowaliśmy m.in. z Językową Siłką, O języku, czasopismem KRONOS, wydawnictwem Książki Malki, wydawnictwem Wielka Litera, wydawnictwem WAB, Gazetą Krakowską.

Dlaczego warto uczyć się online?

Zaletą nauki hebrajskiego online jest wygoda, jaką oferuje. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym, czy to w domu, w pracy, czy w podróży. Ta elastyczność pozwala Ci dopasować naukę języka do Twojego napiętego harmonogramu. Wielu uczniów naszej szkoły łączy się z nami z podróży do samego Izraela!

W trakcie kursu zachęcamy do otaczania się hebrajskim tak często jak to możliwe: słuchania hebrajskiej muzyki, oglądaj hebrajskie filmów lub seriali. Na lekcjach omawiamy często zagadnienia kulturowe, więc zawsze znajdzie się miejsce do dyskusji o tym, co ostatnio oglądałeś!

Jeśli chcesz nauczyć się języka hebrajskiego, najlepiej zacząć od nauki alfabetu, słów, zwrotów, zdań i samej specyfiki języka. Na początek, żeby zapoznać sie z alfabetem (przede wszystkim pismem drukowanym), możesz skorzystać z darmowego ebooka, który znajdziesz na naszej stronie. 

hebrajski online kurs lektor hebrajski tłumacz hebrajskiego