Przejdź do treści
Strona główna » Klub Hebrajski dla WOŚP

Klub Hebrajski dla WOŚP

  Jak co roku wspieramy Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku Klub Hebrajski wspiera 32. Finał WOŚP wystawiając na aukcję webinar o kulturze żydowskiej.

  Jak wspierać WOŚP razem z nami?

  1. zakup cegiełki (10 zł) na 32. Finał WOŚP poprzez allegro, za którą będzie można wziąć udział w webinarze o kulturze żydowskiej poprowadzonej przez judaistę i lektora języka hebrajskiego
  2. wsparcie naszej eSkarbonki na 32. Finał WOŚP – po wysłaniu potwierdzenia wpłaty, wysyłamy link do webinaru

  Przejdź do AUKCJI NA ALLEGRO klikając ten link!

  LINK DO eSkarbonki WOŚP znajdziesz tutaj.

  Szczegóły webinaru

  Data
  24.02.2024, godzina 18:00, online

  O spotkaniu
  Serdecznie zapraszamy na edukacyjny webinar o kulturze żydowskiej. To spotkanie online stanowi doskonałą okazję do zdobycia wiedzy na temat różnych aspektów kultury żydowskiej. Podczas sesji poruszymy zagadnienia od podstawowych pojęć, przez przegląd najważniejszych świąt i obyczajów, aż po omówienie charakterystycznych elementów języków i praktyk religijnych tej społeczności. Webinar umożliwi uczestnikom pogłębienie wiedzy o tradycjach i historii, oferując zarówno ogólny przegląd, jak i możliwość zajrzenia w bardziej szczegółowe kwestie kultury żydowskiej.

  Czas na wasze pytania
  Zapraszamy do udziału i zadawania pytań! Będziemy na nie odpowiadać w części Q&A.

  Dostęp do spotkania
  Informacje o szczegółach i dostępie do spotkania wyślemy na adres e-mail powiązany z Państwa kontem allegro. W spotkaniu może wziąć udział każda osoba, która zapłaciła cegiełkę.

  UWAGA! Po dokonaniu zakupu cegiełki, prosimy o sprawdzanie folderu SPAM – czasem maile od allegro wpadają do SPAMu. W razie braku wiadomości z linkiem do spotkania po 24h, prosimy o kontakt na nasz mail klub.hebrajski.edu@gmail.com o tytule „WEBINAR WOŚP”

  Skarbonka Klubu Hebrajskiego

  Jeśli nie masz konta na allegro, a i tak chcesz wesprzeć z nami 32. Finał WOŚP i wziąć udział w wośpowym webinarze o kulturze żydowskiej, możesz wpłacić na eSkarbonkę WOŚP założoną przez Klub Hebrajski.

  LINK DO eSkarbonki na 32. Finał WOŚP znajdziesz tutaj.

  Po wpłaceniu do eSkarbonki, można przesłać nam maila o tytule „WEBINAR WOŚP” na klub.hebrajski.edu@gmail.com z potwierdzeniem wpłaty. W zamian prześlemy link do webinaru o kulturze żydowskiej (szczegóły powyżej).

  Zapisz się do newslettera!
  Otrzymaj darmowe materiały i informacje o nowych kursach.