Przejdź do treści
Strona główna » Nauka hebrajskiego latem

Nauka hebrajskiego latem

  Nauka hebrajskiego – odkryj piękno tego języka latem i wykorzystaj go podczas podróży po Izraelu!

  Język hebrajski w Izraelu

  Hebrajski to język o głębokich korzeniach i bogatej historii, który odgrywa ważną rolę zarówno w kontekście religijnym, jak i codziennym życiu Izraela. Nauka hebrajskiego pozwala nie tylko zgłębić tajniki tej fascynującej kultury, ale również przyda się podczas podróży po Izraelu. Znajomość języka hebrajskiego ułatwi poruszanie się po Izraelu, nawiązywanie kontaktów z miejscowymi mieszkańcami i odkrywanie wszystkich pięknych zakątków tego kraju.

  Darmowy ebook do nauki hebrajskiego

  Podczas podróży po Izraelu znajomość hebrajskiego jest niezwykle przydatna. Dlatego przygotowaliśmy dla was darmowy ebook przydatny w podróży – Hebrajski w podróży.

  Nauka hebrajskiego latem: kursy hebrajskiego online

  Wciąż można się zapisać na letnie kursy hebrajskiego online. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, gwarantujemy wysoką jakość nauki, małe grupy i przyjemną atmosferę.

  Kursy rozpoczynają się w pierwszym tygodniu lipca i trwają 10 tygodni, z jedną lekcją trwającą 60 minut raz w tygodniu. To świetna opcja dla osób, które chcą nauczyć się języka hebrajskiego z dowolnego miejsca.

  Nasze kursy są cenowo atrakcyjne. Koszt kursu to jedynie 450 złotych, a co ważne, koszt materiałów jest już wliczony w cenę. Dla osób, które zdecydują się zapłacić całość z góry, przewidujemy nawet 10% zniżki.

  ZAPISY: kursy@klubhebrajski.pl. W wiadomości prosimy o podanie poziomu, który Cię interesuje.

  Oferujemy kursy na różnych poziomach, takich jak takich jak początkujący, podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany. Niezależnie od Twojego doświadczenia z językiem hebrajskim, mamy odpowiednią grupę dla Ciebie.

  Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hebrajskim, mamy specjalny kurs, który obejmuje naukę od podstaw. Przez 10 tygodni na kursie od początku, uczestnicy poznają alfabet hebrajski, zaczną czytać hebrajskie teksty, nauczą się prowadzić konwersacje na codzienne tematy oraz zrozumieją podstawy gramatyki języka hebrajskiego. Dodatkowo, poprzez język, uczestnicy poznają lepiej kulturę żydowską, co sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej interesująca.

  Nauka hebrajskiego latem

  Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na facebooku i instagramie.

  Zapisz się do newslettera!
  Otrzymaj darmowe materiały i informacje o nowych kursach.